Výuka zpěvu

Hledáte učitele zpěvu ?

 

Kurzy zpívání, učitelé zpěvu a výuka zpěvu na hudební konzervatoři je možnost jak zdokonalit Váš zpěv a techniku zpěvu.

 

Jak najdete dobrého učitele zpěvu ?

Vybírejte ze seznamu učitelů zpěvu, výuky zpěvu a uměleckých hudebních škol v katalogu na UčitelZpěvu.cz

 

Najděte svou oblíbenou melodii s projektem NotyNaKlavír.cz!

Nový hudební projekt NotyNaKlavír.cz zprostředkovává výměnu notových záznamů mezi registrovanými uživateli. Nalezněte notoviny a partitury ve sbírkách jiných zpěváků a hudebníků.

Už nikdy neposlouchat oblíbenou melodii pouze v útrobách své mysli. Jednou provždy nechat své milované tóny hlasitě znít.“ těmito hesly se řídí nový hudební projekt zvaný Noty Na Klavír.cz, který zprostředkovává výměnu notových záznamů dle přání registrovaného uživatele. Originální server napomáhá uživatelům nalézt ty nejzapeklitější, nejzapomenutější a nejpopulárnější melodie a transkripce.

Ve velmi přehledné databázi not, která se neustále rozšiřuje, lze objevit notové záznamy skladeb od tuzemských i zahraničních komponistů. Dostupné noty nejsou určeny pouze pro klávesy klavíru, ale též pro ostatní hudební nástroje. Každý hudebník si na portálu Noty Na Klavír.cz může přijít na své.

Manipulaci s notami předchází jednoduchá registrace, která je zcela zdarma. „Registrací získává uživatel mnoho možností, jak s notovými záznamy pracovat. Vše je založeno na individuální volbě. Uživatelé mohou vlastní noty nabízet ostatním registrovaným milovníkům hudby, vyhledávat v katalogu a také vytvářet poptávky po vyhledávaných transkripcích. S majitelem not si může dohodnout výměnu či zapůjčení not,“ komentuje chod unikátního serveru jeho provozovatel Petr Rychlý.

Je pouze na volbě uživatele, jakou část své notové sbírek bude s ostatními hudebníky sdílet, na limity u tohoto serveru rovnou zapomeňte.

Probuďte v sobě lásku k hudbě. Připomeňte si dávno ztracenou píseň, získejte inspiraci! Noty Na Klavír.cz vám houslovým klíčem otevírají cestu do světa tisíců tónů.

Více informací naleznete na webových stránkách:

www.notynaklavir.cz

Vložit příspěvek

*e-mail se nikde v katalogu nezobrazuje

Aktuality

Najděte svou oblíbenou melodii s projektem NotyNaKlavír.cz!

Nový hudební projekt NotyNaKlavír.cz zprostředkovává výměnu notových záznamů mezi registrovanými uživateli. Nalezněte notoviny a partitury ve sbírkách jiných zpěváků a hudebníků.

Více ...

Technika zpěvu

obrazek Jak zdokonalit techniku zpěvu ? Správná technika dechu, trénink hlasivek a cvičit, cvičit a zase cvičit. Více ...

Zpěváci a zpěvačky

Máte kapelu a hledáte novou zpěvačku nebo zpěváka ?

Potřebujete nového člena kapely ?

Hledám zpěváka / zpěvačku !

Doména na prodejKontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.